Menu

Kampe

Plan over baneanlægget kan findes her (eller nederst på denne side).

Billetter til kampe kan købes her.

Næste uges kampe
Februar 2023
4.
lørdag
09.30
VSK Aarhus
1
-
Herrer
U10
U10 Drenge A Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 4
Lyseng Kunstgræs
Kunstbane
VRI (2)
5
Lyseng Kunstgræs
Kunstbane
4.
lørdag
09.40
VSK Aarhus (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 7
Sejs Kunstgræs 11-mands
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Sejs Kunstgræs 11-mands
4.
lørdag
10.00
VSK Aarhus
1
-
Herrer
U10
U10 Drenge A Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 4
Lyseng Kunstgræs
Kunstbane
TRIF
3
Lyseng Kunstgræs
Kunstbane
4.
lørdag
10.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U9
U9 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 51
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
Skødstrup SF
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
4.
lørdag
10.20
VSK Aarhus (1)
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 7
Sejs Kunstgræs 11-mands
Sejs Svejbæk IF (1)
Sejs Kunstgræs 11-mands
4.
lørdag
11.00
VSK Aarhus
I 1
-
Herrer
Senior
Herre Serie 1 / Træningskamp • Træningskamp
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Bane 12 (Kunstgræs)
VSK Aarhus
I 4
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Bane 12 (Kunstgræs)
4.
lørdag
11.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U9
U9 Drenge A Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 51
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
VRI
Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
4.
lørdag
11.30
VSK Aarhus
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 17
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
HEI
Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
4.
lørdag
11.30
VSK Aarhus
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 70
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
Kjellerup IF
Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
4.
lørdag
12.10
VSK Aarhus (2)
-
Herrer
U12
U12 Drenge kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 30
NES Park - Kunstgræsbanen
Dronningborg B (1)
NES Park - Kunstgræsbanen
4.
lørdag
12.30
VSK Aarhus
-
Kvinder
U10
U10 Piger C Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 121
Simon Kjær Park (kunstgræs)
VRI
Simon Kjær Park (kunstgræs)
4.
lørdag
12.40
VSK Aarhus (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 141
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Fælleden kunst C3-C4
FC Skanderborg (3)
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Fælleden kunst C3-C4
4.
lørdag
13.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 / Træningskamp • Træningskamp
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Bane 12 (Kunstgræs)
IF Lyseng
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Bane 12 (Kunstgræs)
4.
lørdag
13.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 82
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
Aabyhøj IF
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
4.
lørdag
13.00
VSK Aarhus
-
Kvinder
U10
U10 Piger C Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 121
Simon Kjær Park (kunstgræs)
KLG
Simon Kjær Park (kunstgræs)
4.
lørdag
13.20
VSK Aarhus (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 141
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Fælleden kunst C3-C4
Hammel GF (2)
Normal Arena, 11-mands (kunst)
Fælleden kunst C3-C4
4.
lørdag
14.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U9
U9 Drenge C Kunstgræs (2014) 5M (4./5. feb) • Pulje 82
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
ASA, Aarhus
SuperBrugsen Kolt Park (KHIF-Kunstgræs)
5.
søndag
10.10
VSK Aarhus (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 104
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Kristrup B (1)
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
5.
søndag
10.50
VSK Aarhus (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 104
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Skødstrup SF
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
5.
søndag
12.00
VSK Aarhus
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 36
Invita Park Kunstgræs, Skæring
HEI
Invita Park Kunstgræs, Skæring
5.
søndag
12.10
VSK Aarhus
-
Kvinder
U11
U11 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 161
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
TMG
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
5.
søndag
12.30
VSK Aarhus
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (4./5. feb) • Pulje 36
Invita Park Kunstgræs, Skæring
Lystrup IF
Invita Park Kunstgræs, Skæring
5.
søndag
12.50
VSK Aarhus
-
Kvinder
U11
U11 Piger kunstgræsturnering - 3. stævne • Pulje 161
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Lystrup IF
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
5.
søndag
13.40
VSK Aarhus
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 115
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Bane 12 (Kunstgræs)
IF Lyseng
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
Bane 12 (Kunstgræs)